Zabudowy stoisk targowych i wystawienniczych | firma Art-Co
788
page-template-default,page,page-id-788,mkd-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,has_general_padding,onyx-ver-1.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,header_general_padding,,grid_1200,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Art-co: projektowanie i budowa stoisk targowych

Art-co: budowa stoisk wystawienniczych

Jak sprawić, by stoisko wystawiennicze zwracało uwagę potencjalnego Klienta? Jak zachęcić potencjalnego klienta do zatrzymania się akurat przy Twoim stoisku? My znamy odpowiedzi na te i inne pytania. W branży wystawienniczej działamy już ponad 20 lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć rzeszę zadowolonych z naszych usług klientów. Od początku naszej działalności charakteryzował nas pełen profesjonalizm. Projektowane przez nas stoiska targowe czy wystawiennicze zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Z tego powodu nasza firma otrzymuje nie tylko zlecenia z Polski, ale i z innych krajów Unii Europejskiej. Nasze stoiska targowe można zobaczyć całej Europie: w Cannes, Mediolanie czy Paryżu.

Projekty stoisk targowych

Zajmujemy się projektowaniem oraz zabudową stoisk targowych i wystawienniczych.

Projektujemy stoiska targowe zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, meble czy rodzaj wyposażenie stoiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, w którym znajdą Państwo zarówno przykładowe stoiska systemowe, indywidualne, a także wybrane stoiska nietypowe.

Projekty stoisk to nie wyszystko – dysponujemy solidnym zapleczem materiałowym do stworzenia stoiska, a także własną flotą transportową.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, zadzwoń lub skontaktuj się z nami przesyłając zgłoszenie dostępne w zakładce KONTAKT! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wyjaśnimy wątpliwości.